تاریخچه شرکت:

شرکت تولیدی و صنعتی شهاب دمیر فیلتر تولیـدکننده انـواع فیلتـرهای هواکش، روغن، گازوئیل، آبگیر و هیدرولیک با مارک تجاری «یونیک فیلتر» در ایران است. مراحل احداث کارخانه این شرکت از سال 1388 در زمینی به مساحت 15000 متـر مربع در استان آذربایجان شرقی آغاز گردید و در سال 1391 خط تولید آن راه ‌اندازی و اولیــن محصولات آن بـه بازار ارائه شد؛ فاز دوم این شرکـت بـه مساحت 36000متر مربع در سال 1400 راه‌اندازی شد.

تجربه کاری+10 سال
مشتری ها+500 کسب و کار
اعضای تیم+30 متخصص
خدمات+10 سرویس

افتخارات شرکت:

این شرکت با بهره گیری از تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته و به‌ روز در خط تولید، استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه ‌یک، بهره مندی از پرسنل متخصص و مجرب و بهره‌ گیری از خدمات مشاوره کارشناسان بین‌المللی، موفق به همکاری با فعالان مهم اقتصادی، شرکت‌های بزرگ خودروساز همچون تراکتور‌سازی تبریز، سایپا‌ دیزل، مایان‌دیزل (گروه ماموت)، شایان‌دیزل، آریا‌ دیزل و گروه خودروسازی بهمن شده است. با توجه به این موارد، این شرکت توانسته است در یک مدت زمان نسبتا کوتاه، به یکی از سازندگان مطرح در صنعت تولید فیلتر خودروهای سنگین و صنعتی در کشور تبدیل شود. به علاوه محصولات این شرکت به کشور‌های همجوار و برخی کشور‌های دیگر صادر می شود. در مجموع، این شـرکت توان آن را دارد که قسمت قابل توجهی از نیاز بخش حمل و نقل و صنعت کشور به انواع فیلتر‌ها را تأمین نماید. در این راستا، از آخریـن موفقیـت‌های این شـرکت می‌توان به مستقـر‌سازی تکنـولوژی و تولیـد فیلتـر‌های اکو (ECO FILTER)و تولید انواع فیلتـــر‌های مورد مصـــرف در صنـــایع سنــگین اشـــاره کرد که این شــرکت را جـزء اولیــن تولید کنندگان داخلی این دسته از فیلتر‌ها در کشور می‌سازد.

چشم انداز شرکت:

با توجه به پیشرفت قابل توجه این شرکت در طول تنها چند سال، از مهم‌ترین اهداف شرکت تولیدی و صنعتی شهاب دمیر فیلتر (یونیک فیلتر)، تلاش برای بی‌نیاز کردن کشور به واردات انواع فیـلتر های خودرو‌های سنگین و صنعتی، حفظ کیفیت محصولات خود در سطح استاندارد جهانی، و توجه بـه توانایی کیفی برای ایجاد بازارهای جدید در منطقه خاورمیانه، حوزه CIS و شرق آسیـا است.